Haberler

Deprem Bölgesine Yönelik Desteklerimiz


Ülkemizde büyük yıkıma yol açan Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinin ilk gününden itibaren afet bölgesine destek sağlamak ve ihtiyaçların temini için hızla organize olarak, tüm kaynaklarımızı seferber ettik.

Bu kapsamda bölgenin ihtiyaçlarının karşılanması ve depremzede vatandaşlarımıza destek olabilmek amacıyla gerekli yardımları hayata geçirdik. Nakdi yardımların yanı sıra, bölgenin acil ihtiyaç malzemeleri olan su, ıslak mendil, tuvalet kâğıdı, çocuk bezi, hijyen malzemeleri, battaniye, kışlık giysi, bot, içi giyim, el feneri, deterjan ve toz maskesi vb. ürünlerin tırlarla bölgeye ulaştırılması için hızlıca girişimde bulunduk. Böylece toplamda beş tır malzeme yardımı, deprem bölgesine ulaştırılmış oldu.

Öte yandan ülkemizin yaşam standartlarını ve geleceğini iyileştirmek önceliğimiz olduğu için, deprem bölgesindeki toplumumuzun yapı taşı kadın girişimcilerimize de destek sağladık.


image description

Geleceğimizin Mimarı Çocuklarımız İçin Çalışıyoruz

Sosyal sorumluluk alanında çağdaş eğitim olanaklarına sahip olmayan ilköğretim çağındaki çocuklarımızın eğitimli, donanımlı, kültürlü ve duyarlı nesiller olarak yetişmeleri adına projeler geliştiriyoruz. Muş iline bağlı Toprakkale İlkokulu yenileme projesini hayata geçirdik. Projemiz kapsamında okulun dış cephesi, oyun alanları, tuvaletleri ve kütüphanesi yeni baştan yapıldı.

Sosyal sorumluluk alanında çağdaş eğitim olanaklarına sahip olmayan ilköğretim çağındaki çocuklarımızın eğitimli, donanımlı, kültürlü ve duyarlı nesiller olarak yetişmeleri adına projeler geliştiriyoruz. Muş iline bağlı Toprakkale İlkokulu yenileme projesini hayata geçirdik. Projemiz kapsamında okulun dış cephesi, oyun alanları, tuvaletleri ve kütüphanesi yeni baştan yapıldı. Bununla birlikte çocuklarımızı giysi, kırtasiye malzemeleri, kitap ve bilgisayarlarla da buluşturduk.

"Geleceğe Işık Tut" sosyal sorumluluk projesi kapsamında ayrıca Van’ın Tuşba ilçesine bağlı Pirgarip Köyü’ndeki geleceğin mimarı olan ilkokul öğrencilerinin okul ihtiyaçları karşılandı.

image description

"Geleceğe Işık Tut" Sosyal Sorumluluk Projesi


"Geleceğe Işik Tut" Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, Van ‘ın Tuşba İlçesine bağlı Pirgarip Köyü ‘deki geleceğin mimari olan ilkokul öğrencilerine kışlık ihtiyaçlari konusunda yardımda bulunulmuştur.


image description